|
Widze, że jednak miałem racje, żeby iść spać i dopiero na następny dzień sprawdzać faktyczne rozstawienie.
Typowanie tego co zrobi UEFA z koszykami jest jak wróżenie z fusów i jest to moje spostrzeżenie na podstawie kilku ostatnich lat, kiedy braliśmy czynny udział w losowaniu.
Generalnie okazało się że to Lech ma przekichane najdelikatniej mówiąc, a kiedy czytam komentarze na głównej stronie że Tottenham jest do przejścia to aż załamać się można...
Teoretycznie każdy jest do przejścia ale mimo wszystko wolałbym trafić na Bułgarów lub Duńczyków... Jeśli będzie inaczej to z każdym można powalczyć, a z jakim skutkiem to się okaże...
|