Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2739
Stary 29.08.2008, 09:28
Co do Włochów to w zeszłym sezonie byli na 7 miejscu i w tym okienku stracili najlepszego swojego strzelca. W dodatku liga włoska jeszcze nie ruszyła. Levski widdziałem skróty z BATE i mieli optyczna przewage w obu meczach jednak nic z niej nie wynikało, w dodatku co jakiś czas babol przydarza im sie w obronie. O Duńczykach najwięcej z pewnościa wie nasz sztab szkoleniowy bo graliśmy sparing z nimi i zapewne widzieli ich na kasetach przygotowując sie do meczu z Beitarem gdzie dość szcxzęśliwie przeszli dalej. Ajax przegrało LM w tamtym sezonie po barażach z Twente (1-2, 0-0) właściwie z kadry tego mocniejszego Ajaxu pozostał Heitinga i Huntelaar, wiem że kupili Sno z Celticu i paru odeszło.
Odpowiedz cytując