Chyba trafiliśmy na najlepszą grupę. Reszta zależy od szczęścia około 13-14

Na tym etapie uważam że lepiej być nie mogło...
Lepiej taka grupa niż ryzyko trafienia na Milan gdzie szanse byłby jak z Barceloną

i znowu na mecz szło by się nie po to żeby kibcować w awansie.