Wyświetl pojedynczy post
Raporter
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2737
Stary 29.08.2008, 09:25
Chyba trafiliśmy na najlepszą grupę. Reszta zależy od szczęścia około 13-14 Na tym etapie uważam że lepiej być nie mogło...

Lepiej taka grupa niż ryzyko trafienia na Milan gdzie szanse byłby jak z Barceloną i znowu na mecz szło by się nie po to żeby kibcować w awansie.
Odpowiedz cytując