Wyświetl pojedynczy post
AZS_Lublin
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2733
Stary 29.08.2008, 09:21
Raporter napisał(a):Wyświetl post
Ajax- szkoda że nie sprzedali Huntelaara .
Nie wiadomo, gdzies czytalem ze Real M zlozyl oferte Ajaxowi za tego zawodnika.
Odpowiedz cytując