Wyświetl pojedynczy post
vip2008
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2008
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2731
Stary 29.08.2008, 09:17
_gilardino_ napisał(a):Wyświetl post
To może Milan odrazu Pewnie że trzeba ogrywać najlepszych żeby osiągnąć sukces ale na to przyjdzie czas w fazie grupowej. Jak teraz odpadniemy to klub straci pare baniek na biletach i prawach do transmisji.
Oby nie Tottenham i Ajax licze na Kopenhage

Milan tak ale w finale.Boicie sie tak tego Ajaxu Czy Udine..wolałbym zdecydowanie ich niż Totenham..Anglicy to zawsze Anglicy
Odpowiedz cytując