Wyświetl pojedynczy post
Raporter
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2730
Stary 29.08.2008, 09:17
FCK z tego co pamietam to najgroźniejszy był ten Sionko ale Brożek może sobie z nim poradzić.
Levski dostało z BATE. Może im się mecz nie ułożył a może to zespół w rozsypce jak np. Legia?
Ajax- szkoda że nie sprzedali Huntelaara myślę że najsłabszą mogą mieć obronę
Udinese- zapewne wynik będzie oscylował w granicach 2:0 2:1 ale obawiam się że jednak wygra Udinese,ale włosi stawiają na defensywę a przy niskim wyniku zawsze jest szansa.
Totenham- są za bogaci... teraz są w dołku ale zapewne 17 będą już w lepszej formie, Man Utd też teraz bez formy a wszyscy wiemy jaki ma potencjał. Za silna liga.
Ostatnio edytowane przez Raporter : 29.08.2008 o godz. 09:19.
Odpowiedz cytując