Temat
:
Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...)
Wyświetl pojedynczy post
Jaca
Banita
Od: 12.2007
Offline
#
2729
29.08.2008, 09:12
jak wylosujemy Tottenham to będzie najgorsze losowanie w historii Wisły Kraków, panowie w grę wchodzą tylko 3 drużyny Levski, Kopenhaga,Ajax , najlepiej by było gdyby Wisełka wylosowała Kopenhage ale zobaczymy czy Wilczek nam przyniesie szczęście
Jaca
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Jaca