Wyświetl pojedynczy post
Jaca
Banita
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2729
Stary 29.08.2008, 09:12
jak wylosujemy Tottenham to będzie najgorsze losowanie w historii Wisły Kraków, panowie w grę wchodzą tylko 3 drużyny Levski, Kopenhaga,Ajax , najlepiej by było gdyby Wisełka wylosowała Kopenhage ale zobaczymy czy Wilczek nam przyniesie szczęście
Odpowiedz cytując