Wyświetl pojedynczy post
_gilardino_
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2727
Stary 29.08.2008, 09:09
vip2008 napisał(a):Wyświetl post
chciałbym Ajax lub Udine!!!jak mamy wygrać to z najlepszymi!!
To może Milan odrazu Pewnie że trzeba ogrywać najlepszych żeby osiągnąć sukces ale na to przyjdzie czas w fazie grupowej. Jak teraz odpadniemy to klub straci pare baniek na biletach i prawach do transmisji.
Oby nie Tottenham i Ajax licze na Kopenhage

Odpowiedz cytując