vip2008 napisał(a):

|
chciałbym Ajax lub Udine!!!jak mamy wygrać to z najlepszymi!!
|
To może Milan odrazu

Pewnie że trzeba ogrywać najlepszych żeby osiągnąć sukces ale na to przyjdzie czas w fazie grupowej. Jak teraz odpadniemy to klub straci pare baniek na biletach i prawach do transmisji.
Oby nie Tottenham i Ajax licze na Kopenhage
