|
Levski to marzenie bo jest do ogrania jak nic. Kopenhaga to silny rywal w naszym zasięgu w sparingu było 1-1 więc nasz poziom. Te dwa zespoły zdecydawanie najłatwiejsze ze stawki. Później jest Ajax który sie osłabił przed tym sezonem i Udinesse o którym za dużo nie wiem ale myślę że spokojnie można powalczyć. Najtrudniejszy zdecydowanie Tottenham, tam jest mnóstwo gwiazd za grube miliony lepiej ich nie trafić bo odpadamy.
|