Wyświetl pojedynczy post
BronekTS
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3428
Stary 29.08.2008, 09:05
thechris napisał(a):Wyświetl post
O ile są jakieś transfery w planach na to okienko to o ewentualnych podpisach zadecyduje losowanie. Jeśli trafimy na Milan to ja się nie łudzę, że przyjdzie ktokolwiek.
Dokładnie, nie ma się co podniecać. Skorża niby mówi że się losowaniem nie przejmuje, ale tam rada nadzorcza z Wilczkiem i Bednarzem będzie obgryzać paznokcie od 13:00

My z kolei możemy trafić na kogoś z piątki Tottenham Hotspur, Ajax Amsterdam, Udinese, Lewski Sofia, FC Kopenhaga. Moim zdaniem jeśli padnie na ostatnią dwójkę, wtedy możemy poważnie myśleć o jakiś transferach jeszcze w tym okienku, bo wzmocnienie się daje spore szanse na awans.
Odpowiedz cytując