thechris napisał(a):

|
O ile są jakieś transfery w planach na to okienko to o ewentualnych podpisach zadecyduje losowanie. Jeśli trafimy na Milan to ja się nie łudzę, że przyjdzie ktokolwiek.
|
Dokładnie, nie ma się co podniecać. Skorża niby mówi że się losowaniem nie przejmuje, ale tam rada nadzorcza z Wilczkiem i Bednarzem będzie obgryzać paznokcie od 13:00
My z kolei możemy trafić na kogoś z piątki Tottenham Hotspur, Ajax Amsterdam, Udinese, Lewski Sofia, FC Kopenhaga. Moim zdaniem jeśli padnie na ostatnią dwójkę, wtedy możemy poważnie myśleć o jakiś transferach jeszcze w tym okienku, bo wzmocnienie się daje spore szanse na awans.