Wyświetl pojedynczy post
-Goral-
Senior Member
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2725
Stary 29.08.2008, 09:04
Hahaha jest dobrze, pyry dostały silniejszych rywali
My w miarę ok.

Całe wczorajsze dywagacje prysły, wszystko poprzestawiali

Oczywiście wymarzony rywal to Levski Sofia a Tottenham to znowu szkoda gadać, choć to już nie jest Barcelona.
Ostatnio edytowane przez -Goral- : 29.08.2008 o godz. 09:08.
Odpowiedz cytując