Hmmm... Marcello i Romeu w Wiśle? Czyżby to były znów kolejne mrzonki? Choć informacja nam przedstawiona wygląda na dośc przekonującą.
Aha... no i to za darmo mnie niezbyt satysfakcjonuje - że niby obaj są za milion euro? Co z tego, jak oni są za darmo...
