Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3427
Stary 29.08.2008, 09:00
Hmmm... Marcello i Romeu w Wiśle? Czyżby to były znów kolejne mrzonki? Choć informacja nam przedstawiona wygląda na dośc przekonującą.

Aha... no i to za darmo mnie niezbyt satysfakcjonuje - że niby obaj są za milion euro? Co z tego, jak oni są za darmo...
Powód: ;-)
Ostatnio edytowane przez bonawentura : 29.08.2008 o godz. 09:03.
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
Odpowiedz cytując