Wyświetl pojedynczy post
LooNatyk
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3426
Stary 29.08.2008, 08:56
Ci Brazylijczycy sa mlodzi, graja w silnej lidze brazylijskiej, graja regularnie hmm.. az za dobrze to wyglada jak nasza polska lige, dlatego znowu to pewnie czyste wymysly pismakow
Odpowiedz cytując