Wyświetl pojedynczy post
teo
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3424
Stary 29.08.2008, 08:52
Dwie bomby transferowe? Tacy zawodnicy przydaliby nam się.
Ja bym jeszcze spróbował z Matusiakiem. Skorża wyraźnie na niego nie stawiał, bo miał świadomość, że za chwilę odejdzie. Teraz się to mogłoby zmienić.

Oby te transfery doszły do skutku. Tylko nie miejmy złudzeń, że te grajki będą miały szybko wpływ na grę Wisły. Będą się musieli jakiś czas przystosować i do gry i do klimatu w drużynie i nowym kraju.

pzdr
Odpowiedz cytując