Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Raporter
Senior Member
Od: 08.2008
Offline
#
3409
29.08.2008, 08:03
Ten Marcelo to ten sam trop co w tej angielskiej wikipedii. To ten sam obrońca. Ma bardzo dobre warunki fizyczne i jeżeli jest do tego szybki to by było super.
Ostatnio edytowane przez Raporter : 29.08.2008 o godz. 08:14.
Raporter
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Raporter
Znajdź inne posty napisane przez Raporter