Wyświetl pojedynczy post
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1070
Stary 29.08.2008, 07:26
Kijek napisał(a):Wyświetl post
teraz pytanie na ktore odpowiadac nie musicie - czemu przez 5 minut zmartwila mnie ta porazka ups. tzn wstyd i tragedia ? A potem to nawet sie ucieszylem?
Dziwne, mnie porazka Wisly nigdy nie cieszy.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując