Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
3405
29.08.2008, 06:42
Z Brazylii daleko... Jak zdołają dolecieć i pokażą, że faktycznie są dobrzy to się będziemy cieszyć...
arti