|
Ja mam Honde Civic z silnikiem rovera dieslem. Najfajniejsze w tym aucie jest to jak wyglada w srodku naprawdę nawet teraz po 12 latach jest znośnie, elegancko. Tapicerka miękka, nawet deska, tylko samochód trochę muł. Szukaj tych silników 105 konnych. W roverze sa to oznaczenia SDI. Tz zawieszenie prowokuje i pozwala na wiecej niz ten silnik chce dać (mowie o 86 km). No chyba że lubisz spokojna jazdę to to jak najbardziej wystarczy. Silniki odporne i długo dystansowe. Nie dyskwalifikuj odrazu jeśli będzie na nim nawet ok 240 tyś.
Ostatnio edytowane przez MatMario : 29.08.2008 o godz. 00:36.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
|