Kocur napisał(a):

No masz rację, każdy tu ma inne gusta i pytać o konkretny model to szaleństwo
i dzięki za radę, wolę jednak diesla, gaz ma i tak podobno drożeć, a jednak ropa to ropa
MatMario napisał(a):

Rover albo Honda
|
No właśnie wstępnie wyselekcjonowałem Rovera 200, Honde Civic i jeszcze do tego Fiata Bravo oraz Seata Ibizę (ale z nim będzie ciężko do 9-10 tys.)
