Wyświetl pojedynczy post
wisl@k_TS
Senior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 29.08.2008, 00:16
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Wyniki z www.otomoto.pl

http://otomoto.pl/index.php?sect=sea...430&order_by=i

1823 sztuki do 10 tys. zł nie starsze niż 10 lat i z klimą

A co się wybierze to tylko własny gust - bo opinii pewnie tyle ile użytkowników na forum

A oszczędne ... bierz diesla albo z gazem - ale nie montuj sam (to nieopłacalne) ale już z gotowym

No masz rację, każdy tu ma inne gusta i pytać o konkretny model to szaleństwo
i dzięki za radę, wolę jednak diesla, gaz ma i tak podobno drożeć, a jednak ropa to ropa

MatMario napisał(a):Wyświetl post
Rover albo Honda
No właśnie wstępnie wyselekcjonowałem Rovera 200, Honde Civic i jeszcze do tego Fiata Bravo oraz Seata Ibizę (ale z nim będzie ciężko do 9-10 tys.)
the end
Odpowiedz cytując