Wyświetl pojedynczy post
Maćko
Urodzony optymista
 
 
Od: 07.2005
Skąd: w Was tyle pesymizmu?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2711
Stary 28.08.2008, 23:04
e napisał(a):Wyświetl post
****a to jak jest wkoncu, bo ja do teraz NIE ROZUMIEM JAKIM CUDEM LECH MA DUZO SLABSZYCH RYWALI SKORO MAJA O POLOWIE MNIEJ PKT OD NAS I SKAD TA PEWNOSC ZE TO WLASNIE TA 5


jesli sie potwierdzi ta nasza 5 i Lecha to sie w****ie niezmiernie
Otóż to. Niemiłosiernie w****iony jestem...
Chcesz mieć prawo do komentowania? Rusz dupsko na wyjazd!
Odpowiedz cytując