Wyświetl pojedynczy post
marooc
Member
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2683
Stary 28.08.2008, 22:26
Kur... mac nie chce mi sie wierzyc, ze takie sa koszyki ;] Jakim cudem mielibysmy mieć praktycznie same kluby z mocnych lig (poza Bukaresztem) a lech tylko 1 na 5 To by była tragedia taki koszyk...
Odpowiedz cytując