Temat
:
Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...)
Wyświetl pojedynczy post
marooc
Member
Od: 06.2004
Offline
#
2683
28.08.2008, 22:26
Kur... mac nie chce mi sie wierzyc, ze takie sa koszyki ;] Jakim cudem mielibysmy mieć praktycznie same kluby z mocnych lig (poza Bukaresztem) a lech tylko 1 na 5
To by była tragedia taki koszyk...
marooc
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do marooc
Znajdź inne posty napisane przez marooc