Wyświetl pojedynczy post
Raporter
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2681
Stary 28.08.2008, 22:19
Kogo chcecie z tej piątki? Ja Rapid to powiem że mamy w miarę szczęście bo mogło być gorzej, chociaż patrząc na to jakich napastników ma Rapid i że 2 drużyny z Rumunii w Lidze Mistrzów grają:(
Rapid na 5 meczów w tym roku w lidze wygrał 4 1 przegrał na wyjeździe. Wygrał m.in z Dinamem.

Np w PSG gra Makelele 1 remis 1 zwycięztwo 1 porażka

Nancy 1 porażka 2 remisy. Do tej pory pamiętam jak wchodzili w nas jak w masło. Tyle że to było za Okuki i jego freestylu, więc kto wie.

Sampodaria ma m.in Cassano
Ostatnio edytowane przez Raporter : 28.08.2008 o godz. 22:25.
Odpowiedz cytując