Kogo chcecie z tej piątki? Ja Rapid to powiem że mamy w miarę szczęście bo mogło być gorzej, chociaż patrząc na to jakich napastników ma Rapid i że 2 drużyny z Rumunii w Lidze Mistrzów grają:(
Rapid na 5 meczów w tym roku w lidze wygrał 4 1 przegrał na wyjeździe. Wygrał m.in z Dinamem.
Np w PSG gra Makelele 1 remis 1 zwycięztwo 1 porażka
Nancy 1 porażka 2 remisy. Do tej pory pamiętam jak wchodzili w nas jak w masło. Tyle że to było za Okuki i jego freestylu, więc kto wie.
Sampodaria ma m.in Cassano
