Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1063
Stary 28.08.2008, 22:19
Co do dopingu Kuchennych to nie ma sie czym zachwycac kazda liczaca sie ekipa na pustym stadionie ktory ma taka akustyke bylby slyszalny tak samo.na plus to flagowsko i duzo rac odpalanych w trakcie ,po meczu

Cytat:
Dziwni jesteście.
Kiedy Lech grał u siebie z Górnikiem to zachwalaliście (chodzi o ogół opinii na forum) Kolejorza pod niebiosa jeżeli chodzi o doping a stał na stosunkowo niskim poziomie wtedy(abstrahując od tego że Zabrzanie zaprezentowali konkretny poziom i często przebijali się przez kibiców z Poznania)
TV nie jest zadnym wyznaczniem jakosci dopingu,jesli chodzi ci o ten mecz Lech -Gornik to ja mam odmienne zdanie,i w pierwszej polwie wg TV to Gornik przekrzyczal Lecha.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 28.08.2008 o godz. 22:21.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując