Wyświetl pojedynczy post
w0lno.
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1062
Stary 28.08.2008, 22:04
wisl@k_TS napisał(a):Wyświetl post
A ja bym nie chciał. Bo jakby taki Lech zaszedł teraz daaleko w PUEFA albo, odpukać, awansował do LM to mógłby to wykorzystać, czytaj odskoczyć każdemu w naszej lidze, nam tez, bardzo daleko.

A przede wszystkim jestem kibicem WISŁY KRAKÓW, a nie Lecha czy Legii.
To 'odskakiwanie' było już tyle razy przerabiane... Zapewne byłby to jednorazowy wyskok. Przykład: Artmedia.

Szkoda, że Leszki dzisiaj nie wygrały. Zawsze jakieś tam punkty do rankingu by były.
Teraz wypada nam tylko czekać na jutrzejsze losowanie. Obyśmy tym razem mieli więcej szczęście, niż ostatnio.
Odpowiedz cytując