Wyświetl pojedynczy post
wisl@k_TS
Senior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1061
Stary 28.08.2008, 21:56
kubawislak napisał(a):Wyświetl post
Jak możesz mówić Mam nadzieję że wylosują Milan. Wiesz ja chciałbym, abyśmy wraz z Lechem doszli jak najdalej W P UEFA tak jak to robiły Rumuńskie i teraz mają 2 zespoły w LM
A ja bym nie chciał. Bo jakby taki Lech zaszedł teraz daaleko w PUEFA albo, odpukać, awansował do LM to mógłby to wykorzystać, czytaj odskoczyć każdemu w naszej lidze, nam tez, bardzo daleko.

A przede wszystkim jestem kibicem WISŁY KRAKÓW, a nie Lecha czy Legii.
the end
Odpowiedz cytując