kubawislak napisał(a):

|
Jak możesz mówić Mam nadzieję że wylosują Milan. Wiesz ja chciałbym, abyśmy wraz z Lechem doszli jak najdalej W P UEFA tak jak to robiły Rumuńskie i teraz mają 2 zespoły w LM
|
A ja bym nie chciał. Bo jakby taki Lech zaszedł teraz daaleko w PUEFA albo, odpukać, awansował do LM to mógłby to wykorzystać, czytaj odskoczyć każdemu w naszej lidze, nam tez, bardzo daleko.
A przede wszystkim jestem kibicem WISŁY KRAKÓW, a nie Lecha czy Legii.