South napisał(a):

|
nie bądź taki mądry, każdemu częściowo wyciszają, Amice dzisiaj też
|
tak zgadza się, ale porównaj sobie transmisje z Krakowa i Poznania. Kocioł Lecha 3 razy głośniejszy ? Na pewno nie, a tak właśnie słychać to w tv. Dzisiaj było inaczej, może spowodowane jest to innym rozstawieniem mikrofonów przez Szwajcarów... nie wiem