Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1056
Stary 28.08.2008, 21:33
South napisał(a):Wyświetl post
nie bądź taki mądry, każdemu częściowo wyciszają, Amice dzisiaj też
tak zgadza się, ale porównaj sobie transmisje z Krakowa i Poznania. Kocioł Lecha 3 razy głośniejszy ? Na pewno nie, a tak właśnie słychać to w tv. Dzisiaj było inaczej, może spowodowane jest to innym rozstawieniem mikrofonów przez Szwajcarów... nie wiem
Odpowiedz cytując