Wyświetl pojedynczy post
South
Senior Member
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2666
Stary 28.08.2008, 21:31
Barbarossa napisał(a):Wyświetl post
Po odpadnięciu AEK i Dnipro, lista naszych potencjalnych rywali wygląda tak:
AC Milan (Włochy)
Valencia CF (Hiszpania)
Tottenham Londyn (Anglia)
Sevilla FC (Hiszpania)
Manchester City (Anglia)
Schalke 04 Gelsenkirchen (Niemcy)
Everton Liverpool (Anglia)
Aston Villa Birmingham (Anglia)
Portsmouth FC (Anglia)
Udinese Calcio (Włochy)
Galatasaray Stambuł (Turcja)
Benfica Lizbona (Portugalia)
VFB Stuttgart (Niemcy)
Ajax Amsterdam (Holandia)
Hamburger SV (Niemcy)
Paris Saint Germain (Francja)
Besiktas Stambuł (Turcja)
Feyenoord Rotterdam (Holandia)
Olympiakos Pireus (Grecja)
Deportivo La Coruna (Hiszpania)
Sampdoria Genua (Włochy)
CSKA Moskwa (Rosja)
Racing Santander (Hiszpania)
Stade Rennes (Francja)
Hertha Berlin (Niemcy)
Spartak Moskwa (Rosja)
AS Nancy-Lorraine (Francja)
Sporting Braga (Portugalia)
SC Heerenveen (Holandia)
Club Brugge (Belgia)
FC Kopenhaga (Dania)
Partizan Belgrad (Serbia)
Dinamo Bukareszt (Rumunia)
Rapid Bukareszt (Rumunia)
Slavia Praga (Czechy)
Rosenborg Trondheim (Norwegia)
Sparta Praga (Czechy)
Austria Wiedeń (Austria)
Levski Sofia (Bułgaria)
Hapoel Tel Aviv (Izrael)

Nie miałbym nic przeciwko któremuś z 3 ostatnich zespołów A jak już ktoś silniejszy to Besiktas Stambuł.
P.S. Jak Lech trafi na Austrie, Levskiego lub Hapoel, a my na Milan bądź Seville to sie wk*****!





byle nie zydzi znowu albo jakiś inny koniec świata


Austria,Czechy,Niemcy no może jeszcze Bułgaria
Odpowiedz cytując