Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
Wesoła_Tsw
Member
Od: 03.2008
Offline
#
1054
28.08.2008, 21:26
Ja im zycze zby wpadli na jakiegos sredniaka bo z Milanem nie mieli by najmniejszych szans
Wesoła_Tsw
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wesoła_Tsw
Znajdź inne posty napisane przez Wesoła_Tsw