Wyświetl pojedynczy post
Oress
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: Ruczaj

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1053
Stary 28.08.2008, 21:21
Czyżby kolejny mit że nam zawsze wyciszają doping a Kolejorzowi czy Legii to już nie...heh

edit. Komentator jakby na poziomie, czy tylko mi się tak wydawało?
Odpowiedz cytując