Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
Oress
Senior Member
Od: 02.2005
Skąd: Ruczaj
Offline
#
1053
28.08.2008, 21:21
Czyżby kolejny mit że nam zawsze wyciszają doping a Kolejorzowi czy Legii to już nie...heh
edit. Komentator jakby na poziomie, czy tylko mi się tak wydawało?
Oress
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Oress
Znajdź inne posty napisane przez Oress