Wyświetl pojedynczy post
djjamajczyk
Senior Member
 
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1051
Stary 28.08.2008, 21:16
Pablooo napisał(a):Wyświetl post
Przeżywacie tego Lecha pod każdym względem, setki osób tu omawiają każdy aspekt ich gry, ich dopingu. A oni się tylko cieszą, że wywołują emocje i ciśnienie u innych klubów

Zamknijcie po prostu mordy i sie powstrzymujcie, i piszcie z umiarem.

Tylko Wisła. Zrozumiano?
Widze ze kolega problemy natury psychicznej lub nerwowej.
temat jest do K*** na temat POLSKICH druzyn w europejskich pucharach wiec oświec mnie ale o czym mamy pisac o Odrze Polonii ,bo na temat Wisły jest osobny temat.
Najpier pomysl a potem klnij na czym świat stoi . A co do mordy... to bez komentarza.
A meritum sprawy
1.Legia -> zagrała żenująco i bardzo dobrze ze odpadał z pucharów. Z taką gra mamy jednego rywala mniej w lidze
2.Lech-> po 6: 0 i sparingu w Szwajcarii myśle że jesli nie wpadnie tak jak my na giganta ma szanse na faze grupową . Jak by się udało 2 zespołom to byłoby niezwykle duzo pkt. rankingowych wiec ja nie zycze im Milanu.
Odpowiedz cytując