Wyświetl pojedynczy post
St@chu
Senior Member
 
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#319
Stary 28.08.2008, 21:01
Ricon napisał(a):Wyświetl post
(z czego Wisla tylko dlatego ze po odpadnieciu z LM ma mozliwosc dalszej gry w PU).
To bardzo niesprawiedliwa ocena... Bo i Wisła wywalczyła sobie to prawo pokonując Beitar, który myślę silniejszy był od rywali zarówno Legii jak i Lecha...

Więc postrzeganie tego w ten sposób jest troszkę nie na miejscu...
Odpowiedz cytując