Ricon napisał(a):

|
(z czego Wisla tylko dlatego ze po odpadnieciu z LM ma mozliwosc dalszej gry w PU).
|
To bardzo niesprawiedliwa ocena... Bo i Wisła wywalczyła sobie to prawo pokonując Beitar, który myślę silniejszy był od rywali zarówno Legii jak i Lecha...
Więc postrzeganie tego w ten sposób jest troszkę nie na miejscu...