|
Dziwni jesteście.
Kiedy Lech grał u siebie z Górnikiem to zachwalaliście (chodzi o ogół opinii na forum) Kolejorza pod niebiosa jeżeli chodzi o doping a stał na stosunkowo niskim poziomie wtedy(abstrahując od tego że Zabrzanie zaprezentowali konkretny poziom i często przebijali się przez kibiców z Poznania). Teraz natomiast kiedy Lech zaprezentował umówmy się bardzo dobry doping to wszyscy się nie wiem z czego śmieją. Oprawa, Flagi, Race, doping stojący na dobrym poziomie- nie mówię rewelacyjnym, ale z waszych opisów wywnioskowac można że Lech zaprezentował się na poziomie nie wiadomo kogo...
Oni trzymają poziom na każdym wyjeździe a my...może zacznijcie najpierw od krytykowania samego siebie, bo jeden wyjazd do Barcelony nie wystarczy.
Sportowo Lech grał słabo, może wreszcie dzięki temu meczowi co poniektórzy zrozumieją że Lech nie jest Realem Madryt i z taką piłką dostanie w dupę na Reymonta.
|