Kosowski wlasnie strzelil bramke Crvenie. Pamietacie co mowil tuz po przyjsciu do APOELu? Ze bedzie chcial osiągnąc to samo co z Wisla. I jest na bardzo dobrej drodze. Niech mi ktos powie ze cypryjczycy są słabi. 3 na 3 zespoły grają dalej (w tym jedna w LM). A co u nas

2 zespoly dalej (z czego Wisla tylko dlatego ze po odpadnieciu z LM ma mozliwosc dalszej gry w PU). Teraz to wyjazd na Cypr nie jest emeryturą ale awansem sportowym a przejscie do polskiej ligi

heh... ani awans ani emerytura. Oby tak dalej a zaczniemy sie druzyn z Malty, San Marino itp