WISLAZWE napisał(a):

oprawa Lecha jak dla mnie taka sobie... machali tymi flagami chyba z 15 minut widać że nic wiecej nie potrafią . w pierwszej połowie zamiast szalikami machali koszulkami normalnie śmiech na sali.
|
A co mieli majtkami machać? Tacy jak oni nie noszą, bo się zapaża pod obcialsymi skórzanymi spodniami.
Daj spokój,pierwszy wyjazd ludzi dalej niż Wodzisław to się jeszce nie umieją zaprezentować. Milo,że o Nas wspominają,oj miło.
A jakiś kolega z pyrlandii mi tutaj tlumaczył,że My im wisimi, i że mecze z Nami są dla nich takimi samymi spotkanaimi jak pozostałe mecze ligowe. Klamał, no ale czego się spodziewać po kimś kto ma zgodę z brzydszą siostrą ladacznicą.Widać wzbudzamy w nich takie uczucia,że kompleksy muszą wykrzykiwać na obczyźnie.