Wyświetl pojedynczy post
Mareq
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1042
Stary 28.08.2008, 20:54
Cytat:
oprawa Lecha jak dla mnie taka sobie... machali tymi flagami chyba z 15 minut widać że nic wiecej nie potrafią . w pierwszej połowie zamiast szalikami machali koszulkami normalnie śmiech na sali.
Cytat:
kibice Lecha miazdza 20 minut w pierwszej połowie ,,spiewali'' jedno i to samo w kółko i cały czas jakieś alelalalalalaalalalooooo i mówią że Lech ma najlepszy doping chyba na koszykówce wymyślili by coś nowego bo to nudne już jest teraz to oglądam mecz bez głosu bo mi się nie chce słuchać tego samego w kółko... przyjadą do Krakowa to zobaczą co to jest prawdziwy doping!!!!!
A po co Ty się tak napinasz ? Ostatnio słowa Lech to , Lech tamto na tym forum padają zdecydowanie zbyt często . Przede wszystkim szczegółowe komentowanie ich dopingu czy opraw bywa drażliwe . My jesteśmy WISŁA i tyle , a Lech jest dla nas tym czym był zawsze , zwykłym Lechem i uj z nimi nie ma się czym podniecać . Co do meczu , to Bobadilla jest świetnym piłkarzem . Dobry technicznie , silny i młody , więc jeszcze perspektywiczny .
Ostatnio edytowane przez Mareq : 28.08.2008 o godz. 21:03.
Odpowiedz cytując