kibice Lecha miazdza 20 minut w pierwszej połowie ,,spiewali'' jedno i to samo w kółko i cały czas jakieś alelalalalalaalalalooooo

i mówią że Lech ma najlepszy doping chyba na koszykówce

wymyślili by coś nowego bo to nudne już jest teraz to oglądam mecz bez głosu bo mi się nie chce słuchać tego samego w kółko...

przyjadą do Krakowa to zobaczą co to jest prawdziwy doping!!!!!