Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
tslawek
Member
Od: 11.2002
Offline
#
1031
28.08.2008, 20:11
Legii w Moskwie do 100 osób, mają 3 race, mongoły krzyczą m.in. "Polska k....",
od wczorajczego wieczora i do teraz pobyt spokojny,
tslawek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tslawek
Znajdź inne posty napisane przez tslawek