Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1026
Stary 28.08.2008, 20:04
pasikonik napisał(a):Wyświetl post
Lech gra elegancko
Nawet zauważyłem dwa akcenty nasze krakowskie. Flaga NOWA HUTA Cracovii oraz gostek w pasiastej koszulce Os. Oświecenia...

Ale doping pierwsza klasa, ktoś ostatnio nie doceniał.
Co tzn. nasze? Kolega for nie pomylił?
South napisał(a):Wyświetl post
jakie ****a NASZE !!!!!!
doping im sie niesie bo maja pusty zamknięty stadion a przeciwnik jest żaden
Już widze ich napinke i teksty w mediach jak to Kuchenkorz fantastycznie dopingował i był słyszalny cały czas. A kij, że pusty stadion, że z Zurichu kilkadziesiąt osób. A te ich piosenki... tak jak mówił G. Lalalallalalalalalalla... zerowy repertuar.

Ahahahahaha forze śpiewali, i że coś im sie na niebie mieniło no nie moge.

Verter napisał(a):Wyświetl post
o losowanie się nie martwcie, może byc Milan
Dla was oczywiście. Niech słynny Milan pozna siłe z Wronek!
Powód: lalalalalalalalalalalalalala, lolololololololollololololooo, lylylylylylyllylylylyly, I ty możesz śpiewać z Kuchenkorzem.
Ostatnio edytowane przez Kamson : 28.08.2008 o godz. 20:18.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując