pasikonik napisał(a):

Lech gra elegancko
Nawet zauważyłem dwa akcenty nasze krakowskie. Flaga NOWA HUTA Cracovii oraz gostek w pasiastej koszulce Os. Oświecenia...
Ale doping pierwsza klasa, ktoś ostatnio nie doceniał.
|
Co tzn.
nasze? Kolega for nie pomylił?
Już widze ich napinke i teksty w mediach jak to Kuchenkorz fantastycznie dopingował i był słyszalny cały czas. A kij, że pusty stadion, że z Zurichu kilkadziesiąt osób. A te ich piosenki... tak jak mówił G. Lalalallalalalalalalla... zerowy repertuar.
Ahahahahaha forze śpiewali, i że coś im sie na niebie mieniło


no nie moge.
Verter napisał(a):

o losowanie się nie martwcie, może byc Milan
|
Dla was oczywiście. Niech słynny Milan pozna siłe z Wronek!
