pasikonik napisał(a):

Lech gra elegancko
Nawet zauważyłem dwa akcenty nasze krakowskie. Flaga NOWA HUTA Cracovii oraz gostek w pasiastej koszulce Os. Oświecenia...
Ale doping pierwsza klasa, ktoś ostatnio nie doceniał.
|
jakie ****a NASZE



!!!!!!
doping im sie niesie bo maja pusty zamknięty stadion a przeciwnik jest żaden,jak ten Grass-coś głośniej krzyknie w 200 osób to ich dobrze słychać na tym stadionie