Wyświetl pojedynczy post
rafalek
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#995
Stary 28.08.2008, 18:33
Nie daje mi spokoju czemu Studio przed meczami Wisły i Legii zaczynały się 5 minut przed meczem, a studio przed meczem Lecha zaczyna się 25 minut przed meczem? To zakrawa na dyskryminacje dwóch NAJBARDZIEJ utytułowanych klubów w Polsce na rzecz przefarbowanej Amici, ktora nie ma zadnych osiągnięć w polskiej pilce a robi się z nich Barcelonę wschodu
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując