Wyświetl pojedynczy post
arth_ur
Senior Member
 
 
Od: 04.2005
Skąd: STA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3366
Stary 28.08.2008, 17:09
W naszej lidze kopanej nawet kulawy emerytowany gwiazdor byłby wzmocnieniem. Teoretycznie jeśli miałby przyjść do Wisły to zarobki nie będzie miał wyższe niż Łobodziński. W Livorno za grę zarabiał z 1 mln euro albo i więcej. Czy by się zgodził na aż tak drastyczną obniżkę zarobków ? Przecież Katar, Emiraty Arabskie i nawet Uzbekistan (sic!) czekają na takie "upadłe anioły".
Ostatnio edytowane przez arth_ur : 28.08.2008 o godz. 17:11.
http://www.youtube.com/watch?v=-shF8y5ud0Q - obejrzyj Wiślaku, zapewniam że banan pojawi się na twych ustach
Odpowiedz cytując