Marszałek napisał(a):

|
Będziemy pamiętać Szłachowksiego kiedy byl naciskany. Tak pamiętamy i dziekujemy, ten komentator jakiś taki,hmmm
|
Valeriana ma swoją cenę...
Krótka piłka - komentowałbyś coś takiego na trzeźwo? Tego się nawet na wspomaganiu nie da znieść. Gdyby chociaż FK grało dobrze...