4fan_player - To co napisalem o mistrzu to esencja wiekszosci wypowiedzi na tym forum. Nie widzisz tego to masz pecha
Gucio25 - Nic nie graja to wynik jest jaki jest. Odpadna z pucharow i bedziemy sie znowu podniecac wygraniem z ogorasami ktorymi jest 3/4 ligi ( Tak wiem Odra...ale ona jak wiecie doskonale ma swoje mozliwosci w grze z "wielkimi" ). Zmiana trenera to pewnik, pytanie tylko kiedy. Lubie Urbana ale Legia to firma w ktorej trzeba cos robic a nie uczyc sie.
Harthausen - Nic tylko sie napic. Wy ze szczescia a my z rozpaczy

Przynajmniej cos nas laczy.
Borysiuk wchodzi ciekawe....po co nam DM ? Tejksiur na boisku , jak nie on to nikt.
djjamajczyk - humanitarnie to Ty sie zajmij soba
W sumie Iwanski tez umie podac, zastawic sie i odegrac ale tego to juz nie widzi nikt. Iwanski to dno

Jak ja was lubie
2:0 - Dziekuje.