|
no za 1 mln rocznie też bym go nie brał. I jeśli nie chciał zejść ze swych oczekiwań to dla mnie sprawa jest klarowna
ale co to za rozmowy jak się tylko zawodnika informuje ze za tyle nie zagra u nas. Wg mnie to powinni wykazać większe zainteresowanie, zaproponować inne rozwiązanie i zobaczyć czy zawodnik kategorycznie odmówi, czy może będzie się dało z nim potargować
|