Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3360
Stary 28.08.2008, 15:05
no za 1 mln rocznie też bym go nie brał. I jeśli nie chciał zejść ze swych oczekiwań to dla mnie sprawa jest klarowna

ale co to za rozmowy jak się tylko zawodnika informuje ze za tyle nie zagra u nas. Wg mnie to powinni wykazać większe zainteresowanie, zaproponować inne rozwiązanie i zobaczyć czy zawodnik kategorycznie odmówi, czy może będzie się dało z nim potargować


Odpowiedz cytując