Wyświetl pojedynczy post
LooNatyk
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3358
Stary 28.08.2008, 15:02
Zdaje sobie sprawe ze na 99% to nie prawda( tak jak z Kluivertem etc.).. ale abstrahujac od prawdziwosci tej wiadomosci.

Ludzie to jest troche smieszne, jak ktos narzeka, ze to juz nie ten Tristan, ze bez formy etc. Przeciez jakby byl w formie, to by za Chiny ludowe nie byloby nas na niego stac.
Tak zaczynaly te wieksze kluby tureckie i greckie, najpierw sprowadzajac troche juz przygasle gwiazdy, a dopiero potem zabierali sie za pilkarzy topowych.
Wartosc sportowa takiego transferu faktycznie jest niewiadoma( ale tutaj moze okazac sie na plus albo minus) i moze okazac sie wielkim niewypalem. Ale liczy sie tez aspekt pozasportowy, a taki transfer z pewnoscia zrobil by troche dobrego szumu wokol Wisly.

po za tym ja tam z natury chyba jestem optymista i wierze, ze jakby jakims cudem ktos taki jak Tristan trafil do Wisly, to pod okiem Pana Macieja mialby szanse odzyskac chociaz czesc dawnej formy. A przeciez pilkarz grajacy 1/10 tego co Tristan za najlepszych czasow bylby jak na nasza lige na prawde dobrym graczem.

Oczywiscie na koniec nalezy pamietac o kasie. Jezeli faktycznie chcialby 1 milion to dal bym sobie spokoj. Ale za 300-400 tysiecy bym zaryzykowal :-]
Odpowiedz cytując