W końcu jeśli ktoś się oferuje, a nie jego chcą kupić, to podaje taką kwotę, z której ma co zbijać
Do postu wyżej:
Jakąś oficjalną informację poproszę na ten temat. Bo ja słyszałem jedynie wypowiedź Bendarza, że Wisła propozycję ODRZUCIŁA, a nie po negocjacjach nie była w stanie sprostać oczekiwaniom piłkarza.