Wyświetl pojedynczy post
teo
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3357
Stary 28.08.2008, 15:01
W końcu jeśli ktoś się oferuje, a nie jego chcą kupić, to podaje taką kwotę, z której ma co zbijać

Do postu wyżej:
Jakąś oficjalną informację poproszę na ten temat. Bo ja słyszałem jedynie wypowiedź Bendarza, że Wisła propozycję ODRZUCIŁA, a nie po negocjacjach nie była w stanie sprostać oczekiwaniom piłkarza.
Odpowiedz cytując