zlotowa92gdansk napisał(a):

|
Ja was nie rozumiem! Nie ma transferow to piszecie ze nie ma cały czas. Jest szansa na pozyskanie Diego to juz wam nie pasuje ehh..
|
Nawet kulawy Diego to członek dawnego Deportivo rąbiącego Milany i inne w Lidze Mistrzów. Też nie rozumię tych komentarzy negatywnych nawet jeżeli to tylko bajka. W dodatku wypożyczenie byłoby idealne. Pomógłby a jak nie to by sobie poszedł i tyle.