Wyświetl pojedynczy post
Raporter
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3348
Stary 28.08.2008, 14:39
zlotowa92gdansk napisał(a):Wyświetl post
Ja was nie rozumiem! Nie ma transferow to piszecie ze nie ma cały czas. Jest szansa na pozyskanie Diego to juz wam nie pasuje ehh..
Nawet kulawy Diego to członek dawnego Deportivo rąbiącego Milany i inne w Lidze Mistrzów. Też nie rozumię tych komentarzy negatywnych nawet jeżeli to tylko bajka. W dodatku wypożyczenie byłoby idealne. Pomógłby a jak nie to by sobie poszedł i tyle.
Odpowiedz cytując