Wyświetl pojedynczy post
marcinarsenal
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1873
Stary 28.08.2008, 13:55
pasikonik napisał(a):Wyświetl post
mam problem z klawiatura
tzn kursor mi sie przemieszcza w czasie pisania
i gdy nie patrze na eran robi sie tam straszny burdel, bo linijki sa poprzesuwane i kazda rozpoczyna sie gdzie indziej w srodku tekstu

ktos to mial i wie jak zaradzic?

Mi też czasami przemieszcza się kursor ale gdy myszka leży i nic z nią nie robię. Ale, wiem, że to wina myszy, bo swoje lata już ma. Na twoim miejscu przeskanował bym jednak system w poszukiwaniu wirusa
Zbigniew Boniek - "Śmierć, wybuchowa atmosfera wisiały nad stadionem."
Michel Platini - "Ten wieczór nie miał nic wspólnego z futbolem."
The Daily Mirror - "Dzień w którym umarł futbol."
29.05.85
Odpowiedz cytując