pasikonik napisał(a):

mam problem z klawiatura
tzn kursor mi sie przemieszcza w czasie pisania
i gdy nie patrze na eran robi sie tam straszny burdel, bo linijki sa poprzesuwane i kazda rozpoczyna sie gdzie indziej w srodku tekstu
ktos to mial i wie jak zaradzic?
|
Mi też czasami przemieszcza się kursor ale gdy myszka leży i nic z nią nie robię. Ale, wiem, że to wina myszy, bo swoje lata już ma. Na twoim miejscu przeskanował bym jednak system w poszukiwaniu wirusa