|
vorsiak jaki transfer napastnika? Zapomnij. Mamy Brożka Małeckiego Boguskiego Niedzielana, Dawidowskiego i Kmiecika. RN na razie nie pozwoli na zakup kolejnego napadziora. Najpierw sprzedajemy a potem kupujemy! Uświadomcie to sobie w końcu.
A imo Łobo się jeszcze odblokuje... Dajcie mu czas i wsparcie a będziemy mieli z niego jeszcze dużo radości.
Powód: O Grzesiu zapomniałem ;)
Ostatnio edytowane przez Ksawery : 28.08.2008 o godz. 12:54.
|