Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
ILuKoI
Junior Member
Od: 08.2008
Offline
#
1862
28.08.2008, 11:03
siema mam pytanko
Gram w football managera 2008 i jest taka możliwość żeby w przerwie miedzy rundami zrezygnować
? I jakieś inne kluby dają propozycje pracy
jest to możliwe
...Choć nie jestem z Krakowa, moje serce jest wiślackie... na 1906%...
ILuKoI
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ILuKoI
Znajdź inne posty napisane przez ILuKoI