Wyświetl pojedynczy post
ILuKoI
Junior Member
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1862
Stary 28.08.2008, 11:03
siema mam pytanko Gram w football managera 2008 i jest taka możliwość żeby w przerwie miedzy rundami zrezygnować ? I jakieś inne kluby dają propozycje pracy jest to możliwe
...Choć nie jestem z Krakowa, moje serce jest wiślackie... na 1906%...
Odpowiedz cytując